Май 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Фев    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Счетчик liveinternet

Dolar.if.ua Переваги системи опалення на твердому паливі

Котел DANI АОТВ 16 ТМЯк показує статистика, більшість споживачів віддають перевагу системі опалювання на твердому паливі. Адже котли на дровах від магазину Dolar.if.ua мають ряд переваг:

— безпечне управління та керування;

— екологічне користування;

— доступна ціна на твердопаливний котел;

— автономна система, не потрібно наглядати за роботою;

— високий коефіцієнт корисної дії;

— широкий вибір різних моделей;

— доступна ціна;

— можливість використовувати різні види твердого палива.

Твердопаливні котли схвалюють ті клієнти, які в якості палива можуть замінити дрова на дерев’яні відходи, солому, тирсу. Це відмінний метод перетворення відходів у теплову енергію. Можна вибрати котел верхнього чи бокового згоряння, при цьому цикл згоряння палива триватиме близько шести годин. А тепло зберігається в усьому приміщенні.

На українському ринку котли твердопаливні користуються популярністю через доступну ціну і високу ефективність у роботі. Особливим попитом користуються пелетні котли, які працюють на пелетах (гранулах). Це екологічно чистий матеріал для спалювання, виготовлений із відходів деревини чи сільського господарства. В котлах уже вбудована система автоматичного видання попелу, що зменшує клопоти для господарів. Хоча золи від гранул утворюється 1-3 %. Універсальним вважають котел твердопаливний, який працює і на гранулах, і на дровах.

Купити твердопаливний котел в Україні може кожен за посиланням http://www.dolar.if.ua/opalenya/kotly/kotly_tverdopalyvni/, хто хоче придбати справді ефективну систему обігрівання для свого дому. Тим паче нині, коли уже створено чимало заводів із переробки відходів у продукти спалювання, а коли активно пропагується ведення екологічно чистої діяльності. Та в час, коли електроенергія коштує досить дорого і кожен хоче її максимально ефективно використовувати.

Оставить комментарий